Choď na obsah Choď na menu
 


Avril má svoj vlastný parfum!

Obrázok

Speváčka Avril Lavigne sa podobne ako mnohé celebrity hrnie do podnikania a spúšťa vlastnú značku parfumu, šampónu a sprchových mydiel.

Interpretka známeho hitu Girlfriend si v decembri zaregistrovala názvy svojich produktov ako ochranné známky na americkom patentovom úrade, čo bolo prvým krokom k spusteniu vlastnej kozmetickej produkcie. Avril si požiadala o patent v oblasti: voňavkárstvo, vody po holení, oleje do kúpeľa, sprchové mydlá a sprchové gély, šampóny, deodoranty a podobne.

Avril je poslednou z dlhého radu celebrít, ktoré zatúžili po vlastnej vôni. V oblasti kozmetiky úspešne podnikajú napr. Britney Spears, Paris Hilton, Hilary Duff, Jennifer Lopez, Gwen Stefani a Kate Moss. V roku 2006 boli značky parfumov známych osobností najrýchlejšie rastúcim segmentom voňavkárskeho priemyslu v USA s obratom 2,9 bilióna dolárov.

Parfumy Jennifer Lopez pomenované Glow and Live Luxe zarobili v roku 2006 77 miliónov dolárov a vône manželov Beckhamovcov Intimately Beckham patrili medzi top darčeky počas minulých Vianoc.

Victoria Beckham sa pokúsila vysvetliť tajomstvo svojich parfumov: "Prečo je naša vôňa tak odlišná od ostatných produktov celebrít? Skutočne veľa času som venovala všetkým detailom, preto máme taký úspech", hovorí Victoria. "Niektorí ľudia si myslia, že našim parfumom sme dali len meno. Nie je to tak, milujem byť zapojená do celého výrobného procesu."

ZDROJ:Avril-World.estranky.sk

Choď späť